Türkiye'nin her Köşesine Kargo

MyBuzzA

Gösterilen: 1 ile 3 arası, toplam: 3 (1 Sayfa)

MyBuzzA

rating

SOFT DONDURMA TOZU ÇİLEK Lİ-1150 GR-5 LİTRE SÜT İLE YAPIM

 ÇİLEKLİ SOFT DONDURMA TOZU / 1150 GR 5 LİTRE SÜT İLE YAPIMDoğala özdeş aromasıyla ağızda mükemmel lezzet bırakır . Koruyucu içermez!..Üretimi tamamen yerli tesislerde, yüksek hijyen standartlarında üretilip tazeliğini uzun süre korumasını sağlayan hava ve ışık almayacak ambalajlarla paketlenir.1-   Erimeyi Geciktir ,Buzlanmayı Önler2-   Kaymaksı Bir Tat Verir3-   Kıvam ve Hacim Artışı Sağlar4-   Yaklaşık 2 Yıl Süren Arge Çalışmaları Sayesinde En Mükemmel Tat ve Nef..

29,50TL

MyBuzzA

rating

VANİLYALI SOFT DONDURMA TOZU PREMİUM- 1250 GR-5 LT SÜT İLE YAPIM

VANİLYALI SOFT DONDURMA TOZU / 1250 GR-5 LT SÜT 20 ADET VE ÜZERİ ALIMLARDA KARGO BEDAVA !!    SAAT 15:00 DAN ÖNCE SİPARİŞLERDE AYNI GÜN KARGO !..

42,00TL

MyBuzzA

rating

SOFT DONDURMA TOZU KAKAOLU-5 LİTRE SÜT İLE YAPIM

KAKAOLU SOFT DONDURMA TOZUDoğala özdeş aromasıyla ağızda mükemmel lezzet bırakır . Koruyucu içermez!..İçeriğindeki mükemmel  kakao ile ağızda muhteşem bir lezzet bırakır. Koruyucu içermez ! Doğal aromaya sahiptir. 1,3 kg lık paketlerde el değmeden otomatik makinelerde üretilir.  Bir paket Mybuzza soft dondurma tozuna 5 litre süt ilave edilip çırpıcı yardımıyla karıştırılıp makine..Üretimi tamamen yerli tesislerde, yüksek hijyen standartlarında üretilip tazeliğini uzun süre korumasını sağlayan hava ve ışık..

50,00TL

Gösterilen: 1 ile 3 arası, toplam: 3 (1 Sayfa)