Türkiye'nin her Köşesine Kargo

DONDURMA TOZU

DONDURMA TOZU

Alt Kategoriler

Gösterilen: 1 ile 5 arası, toplam: 5 (1 Sayfa)

MyBuzzA

rating

SOFT DONDURMA TOZU ÇİLEK Lİ-1150 GR-5 LİTRE SÜT İLE YAPIM

 ÇİLEKLİ SOFT DONDURMA TOZU / 1150 GR 5 LİTRE SÜT İLE YAPIMDoğala özdeş aromasıyla ağızda mükemmel lezzet bırakır . Koruyucu içermez!..Üretimi tamamen yerli tesislerde, yüksek hijyen standartlarında üretilip tazeliğini uzun süre korumasını sağlayan hava ve ışık almayacak ambalajlarla paketlenir.1-   Erimeyi Geciktir ,Buzlanmayı Önler2-   Kaymaksı Bir Tat Verir3-   Kıvam ve Hacim Artışı Sağlar4-   Yaklaşık 2 Yıl Süren Arge Çalışmaları Sayesinde En Mükemmel Tat ve Nef..

29,50TL

MyBuzzA

rating

TAVA DONDURMA TOZU

TAVA DONDURMA TOZU (1400 GR/5 LİTRE SÜT )Doğala özdeş aromasıyla ağızda mükemmel lezzet bırakır . Koruyucu içermez!..Üretimi tamamen yerli tesislerde, yüksek hijyen standartlarında üretilip tazeliğini uzun süre korumasını sağlayan hava ve ışık almayacak ambalajlarla paketlenir.1-   Erimeyi Geciktir ,Buzlanmayı Önler2-   Kaymaksı Bir Tat Verir3-   Kıvam ve Hacim Artışı Sağlar4-   Yaklaşık 2 Yıl Süren Arge Çalışmaları Sayesinde En Mükemmel Tat ve Nefasete ulaşılmıştır20 ADET VE ÜZERİ ALI..

34,00TL

MyBuzzA

rating

VANİLYALI SOFT DONDURMA TOZU PREMİUM- 1250 GR-5 LT SÜT İLE YAPIM

VANİLYALI SOFT DONDURMA TOZU / 1250 GR-5 LT SÜT 20 ADET VE ÜZERİ ALIMLARDA KARGO BEDAVA !!    SAAT 15:00 DAN ÖNCE SİPARİŞLERDE AYNI GÜN KARGO !..

42,00TL

MyBuzzA

rating

SOFT DONDURMA TOZU KAKAOLU-5 LİTRE SÜT İLE YAPIM

KAKAOLU SOFT DONDURMA TOZUDoğala özdeş aromasıyla ağızda mükemmel lezzet bırakır . Koruyucu içermez!..İçeriğindeki mükemmel  kakao ile ağızda muhteşem bir lezzet bırakır. Koruyucu içermez ! Doğal aromaya sahiptir. 1,3 kg lık paketlerde el değmeden otomatik makinelerde üretilir.  Bir paket Mybuzza soft dondurma tozuna 5 litre süt ilave edilip çırpıcı yardımıyla karıştırılıp makine..Üretimi tamamen yerli tesislerde, yüksek hijyen standartlarında üretilip tazeliğini uzun süre korumasını sağlayan hava ve ışık..

50,00TL

MyBuzzA

rating

ICE KARADUT SLUSH BUZLAŞ KARLAMA TOZU

ICE SLUSH-BUZLAŞ-KARSAMBAÇ TOZU-1500 GR-10 LİTRE SU İLE YAPIMDoğala özdeş aromasıyla ağızda mükemmel lezzet bırakır . Koruyucu ve Tatlandırıcı içermez!..Üretimi tamamen yerli tesislerde, yüksek hijyen standartlarında üretilip tazeliğini uzun süre korumasını sağlayan hava ve ışık almayacak ambalajlarla paketlenir.1-   Köpüklenme yapmaz 2-   Topaklanma yapmaz ve rengi canlıdır. 3-   Kıvam ve Hacim Artışı Sağlar....

23,90TL

Gösterilen: 1 ile 5 arası, toplam: 5 (1 Sayfa)