Anlaşmalı kargo ile Türkiye'nin her Köşesine Gönderim

HAKKIMIZDA

  MYBuzzA Soft Dondurma Tozu

Firmamız kurulduğu günden itibaren müşteri güveni ve memnuniyetini hedeflemiş olup bugüne kadar hedefinden hiç sapmadan ürün çeşidini daha da zenginleştirerek daha geniş kitlelere ulaşmayı hedeflemiştir.

satış ve satış sonrası verdiğimiz destek ile müşterilerimizi asla yolda bırakmamak ilkemiz olmuştur. Biz tecrübelerimizi ve bilgi birikimlerimizi de paylaşarak danışmanlık hizmetini hiçbir ticari kaygı duymadan vermekteyiz. Müşterilerimizden bize gelen memnuniyet ve teşekkürler en büyük kazancımızdır.

Biz MYBuzzA Soft  olarak aynı zamanda ihtiyaçlarınızı da biliyor ve bu doğrultuda Türkiye’nin önde gelen gıda firmaları ile de işbirliği yapıyoruz . Amacımız siz değerli müşterilerimizin yaptığı yatırımdan maksimum karlılığı elde etmenizi de sağlamaktır. MYBuzzA Soft Dondurma Tozu ailesi olarak satış sonrası da birikimlerimizi sizlerle paylaşmaya hazırız. 

SoftMatic MYBuzzA Soft Dondurma Tozları

Ar-Ge çalışmaları sonucu sahip olduğunuz tüm dondurma makinelerinde güvenerek kullanabileceğiniz, son derece lezzetli, içeriği ve üretim koşulları itibarı ile Avrupa Standartlarında olan MYBuzzA Soft Dondurma tozları 2 değişik lezzet ve  farklı hazırlama tarifiyle ürün çeşidi içerisinde yerini almıştır.

MyBuzzA Soft Dondurma  tozları içerdiği yoğun süt proteinleri sayesinde hem dondurmanın buzlanmasını önler hemde Ağızda Mükemmel Tat Bırakır

Vanilyalı MYBuzzA Soft Dondurma tozları

İçeriği itibarı ile damakta bıraktığı yoğun süt tadı ile müşteri beğenisini arttırarak rakiplerinize karşı ciddi bir üstünlük sağlayacaktır. 

Kakaolu MYBuzzA Soft Dondurma tozları

 içeriğinde ki yüzde 25 oranındaki kakao ile müşterilerinizde bağımlılık yaratacaksınız. Süt  hazırlanan 2 farklı ürün mevcuttur.

 Ice Slush / Buzlaş MYBuzzA Tozları (Meyve Aromalı Tozlar)

Çilek , Limon , Karpuz , Kavun , Karadut , Yeşil Elma , Ahududu (Frambuaz) , Kivi , Muz , Mango , Orman Meyveli , Portakal , Şeftali , Üzüm , Vişne , Karışık Meyve Tozları : Koruyucu ve tatlandırıcı içermediğinden ağızda muhteşem bir tat bırakır.

Doğala özdeş aromalara sahiptir. Homojen dağılmaya sahip olduklarından makinenin sıyırma bıçaklarına zarar vermez. 

Bir paket Ice slush / Buzlaş tozunu 10 Lt su ( Tercihen hazır su kullanınız ) karıştırılıp makineye dökülür. 
 

Ürünlerimizde kesinlikle  Tatlandırıcı kullanılmamaktadır. Tüm ürünlerimiz şeker ilave sizdir.

MYBuzzA Soft Dondurma tozları, Tarım ve Orman Bakanlığının nizamnamesine uygun olarak üretilmektedir.


Ürünlerimiz ve sektörle ilgili ücretsiz danışmanlık veriyoruz. Makineniz var ise bölgenize veya konumunuza uygun ürün, sektöre yeni girecekseniz ise size sektörle ilgili teknik konuları aktarıyoruz.

Satış Desteği

Ürün satmakla işimizin bitmediğini çok iyi biliyoruz. Sizlere daha çok ürün sattırıp bu işi sizler için daha karlı hale getirmek için araştırıp, sizlere aktarıyoruz. Çünkü şunu çok iyi biliyoruz ki; “Siz büyürseniz, biz de büyürüz.”